Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Stáj U Zlatého potoka - Kamenná

Členové klubu

 

V našem klubu můžete potkat celo řadu jedinečných osobností. Na první pohled vám možná koňaři z Kamenné přijdou všední, obyčejní a nezajímaví. Mohu vás ale ujistit, že každý z nich má v sobě něco neopakovatelného. Ať už svým přístupem ke koním, lidem, nebo světu. Stejně jako v ostatních klubech se i my občas pohádáme kvůli hlouposti, občas si závidíme a pošleme se do háje...

Umíme si ale i podat pomocnou ruku, tánout za jeden provaz a radovat se ze společných úspěchů.  To, že na závodech nosíme klubová trička není náhoda. Ať jsme jací jsme, za naši stáj se nestydíme.

 

Jmenný seznam všech členů stáje:

Antonín Souček

Barbora Šušková

Barbora Vebrová

Denisa Hrdličková

Hana Součková

Kateřina Herešová 

Lenka Kořenková

Ota Souček

Patrik Pertlíček

Pavel Zástěra

Petr Buršík

Simona Hájková

Tereza Uhrová

Tibor Souček ml.  

Tibor Souček st.

 

Info o členech stáje ...

 

Jméno: Tibor Souček  

Datum narození: 19. 7. 1992

Plemeno: člověk obecný - paličatý, ukecaný

Funkce v JK: jezdec a lamač dívčích srdcí :-)

Mazlíček: Silver, Tereza

Koho vlastním: Silver

Řádek o mně: Člověk se má stále co učit a já jsem toho příkladem. Někdy si postavím hlavu a myslím si, že pravdu mám jen já, ale naštěstí pak vychladnu a nechám si poradit. I díky tomu se se Silverem stáváme dobrými parťáky nejen ve sportu..

 

Jméno: Antonín Souček

Datum narození: 5. 3. 1995

Plemeno: člověk obecný - přatelský a provokující

Funkce v JK: jezdec, velký Boss a všeobecný pracant :-)

Mazlíček: Red Paradise

Koho vlastním: Red Paradise

Řádek o mně: Děda je koňař, táta je koňař, bratránek je koňař, tak co ode mě čekáte? Na koni jsem seděl dřív než na kole a moc dobře vím, že koně jsou také o spoustě práce a nejen o vyhrávání mašlí. Aktuálně jezdím Parinku a starám se o jejího bráchu Gina.

 

Jméno: Barbora Vebrová 

Datum narození: 21. 4. 1994

Plemeno: člověk obecný - usměvavý a bojovný

Funkce v JK: jezdkyně Parinky a vysmátá hvězda všech akcí

Mazlíček: Parinka a Jackinka

Koho vlastním: Jackie

Řádek o mně: Jaká jsem? No určitě trochu střelená a občas hodně vysmátá, teď ale také poučená o tom, že život není pohádka. I když má velká sportovní kariéra s Mikeškou nedopadla růžově, nehodlám jezdectví vzdát a už se těším na práci s obříkem Timonem. Konec řádku bych chtěla věnovat Zuzance. Byl to můj první koník a NIKDY na ní nezapomenu.

 

 

Jméno: Simona Hájková

Datum narození: 14. 8. 1989

Plemeno: člověk všeobecný, zaujatý svými zvířecími kamarády

Funkce v JK: jezdkyně své Annie a frajerského Carpíka

Mazlíček: Annísek, Lassinka, Parinka, Carpíček, Rituška 

Koho vlastním: Chic Annie, Lassie

Řádek o mně: S Annie si oťukáváme především na parkurech a užíváme si společné vyjížďky. Přece jen je to báječné mít svého koně pod sedlem. Je skvělá ikdyž stejně paličatá jako já a to je trochu problém, když se zabejčíme obě dvě. Starám se o Carpíka, kterého i jezdím a vychovávám další dva "vlčáky" Lassinku a její miminko Ritušku. :D

 

 

Jméno: Barbora Šušková

Datum narození: 14. 3. 1991

Plemeno: magor obecný

Funkce v JK: ukecaná vypravěčka

Mazlíček: Cokino, Opíčího hlavánka (Walli)

Koho vlastním: Colado H, Wallord von Vyvaldi

Řádek o mně: No jsem takové ztřeštiprdlo, co se snaží nezkazit žádnou srandu. Ale sama vím, že život dokáže být pěkně hnusnej. Momentálně se starám o svůj koňský přírůstek a trénuji s ním na závodní sezónu :)

 

Jméno: Lucie Šimánková

Datum narození: 31. 3. 1999

Plemeno: člověk akční, neunavitelný a stále usměvavý

Funkce v JK: jezdkyně chlaďasky Nelinky

Mazlíček: Nela

Řádek o mně: Jsem živel a rarach, jsem zcela spontánní, nezávislá, vysmátá a plná pozitivní energie. Do stáje jsem přišla jezdit na Nelinku, která pro své nevyužití chodila pouze na pastvinu, nikoliv pod sedlo. Řekla bych, že jsme si opravdu sedly a rozumíme si. Důkazem toho jsou i naše odjeté parkury. Nelinka se jeví jako skvělá skokanka po mamince, a já, řekla bych s obrovskou trpělivostí, se jí v tom snažím podporovat.

 

 

Jméno: Dana Medová

Datum narození: 25. 4. 2001

Plemeno: člověk laskavý, hodný a milý

Funkce v JK: jezdkyně Žofinky

Mazlíček: Žofka

Řádek o mně: Do stáje jsem přišla jezdit "dámu" Žofku, která pro svůj věk není na skákání, ale pouze pro aktivní vyjížďky po přírodě. Začínala jsem se učit jezdit, takže mi Žofka vyhovovala už jen tím, že je kliďas, pohodář a neleká se jako mlaďoch. Ovšem Žofinka je tank, takže jede stále kupředu a člověk s ní musí pouze stíhat držet tempo, nic víc po mě nechce. Myslím, že si spolu rozumíme a jedna druhou doplňujeme, Žofka vypadá nadšeně, že může do terénu a já jsem ráda, že můžu do sedla :)

 

 

TOPlist