Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Stáj U Zlatého potoka - Kamenná

Nabídka služeb

 

Stáj U Zlatého potoka Kamenná v současné době nabízí tyto služby:

:-)  :-)

Naše stáj-

Ve stáji o celkové kapacitě 10 boxů se nachází rodinní i soukromí koně. Boxy jsou 4x3,5m, výška stropu 3m, dřevěné hrazení mezi jednotlivými boxy je do 1,55m, s kovovými mřížemi do 2,45m. Šířka dveří 1,33m, ulička 3m. Betonová podlaha s gumou, podestýlka sláma. Momentálně je volný 1 box!

 

Boxové ustájení koní- 120 Kč/den/kůň      

V ceně ustájení je nájem prostorného dřevěného boxu (4 x 3,5m) s betonovou podlahou a podestýlkou (sláma). Základní objemové krmivo (seno 24 hod. k dispozici) a jadrné krmivo (oves, ječmen, sůl) dle individuálních potřeb koně. Minerály a granule nejsou v ceně ustájení a majitel, pokud je chce pro svého koně, si je kupuje sám. Celoroční užívání rozlehlých, bezpečně ohrazených pastvin (20ha), jízdárny s vybaveným parkurovým materiálem a osvětlené kruhovky (průměr 18m). Samozřejmostí je celodenní péče o koně (kydání, stlaní, pouštění do výběhu, po domluvě dekování či ošetření).

Momentálně je k dispozici volný 1 box: Pro více info "ZDE".

  

Pronájem jezdecké haly- 100 Kč/hod/kůň     -MOMENTÁLNĚ NENÍ K DISPOZICI

Jezdecká hala se nachází přímo v areálu klubu. Hala je osvětlená, vysypaná pilinami a pískem. Rozměry haly cca 15 x 20 m (možnost především drezurního ale i skokového výcviku).

 

Vyjížďky na koních- 200 Kč/hod/kůň

Jezdcům, kteří prokáží potřebné teoretické i praktické znalosti o jezdectví, půjčujeme koně na vyjížďky do terénu. K dispozici jsou klidní chladnokrevníci a poník pro nejmenší. V ceně vyjížďky je započteno zapůjčení koně, postrojů a jezdecké helmy. Začátečníkům zajistíme doprovod.

   

 

 

Výcvik jezdectví- 300 Kč/hod/s půjčením koně

O výcvik začátečníků na vlastních či vypůjčených koních se stará podle domluvy jejich trenér, nebo námi zajištěný. Ve stáji máme jezdkyni s licencí Barunku Vebrovou, která se stará o výcvik začínajících i pokročilých jezdců dětí i dospělých. K dispozici je kruhovka pro začátky na lonži, jízdárna či jízda do terénu, pro pokročilé možnost zapůjčení koně do terénu bez dohlídky. Na hodiny půjčujeme klidné chladnokrevné klisny. Vytrvalé připravíme na zkoušky ZZVJ na vlastním koni.

 

Projížďky kočárem- cena dohodou

Zájemcům o romantickou projížďku kočárem po Vysočině nabízíme spřežení dvou reprezentativních klisen českomoravského belgika z vlastního chovu. Klisny i vůz je možné dovézt na soukromou akci.

 

Další nabídka

Náš klub je plný mladých kreativních nadšenců, takže pokud přijdete s rozumným nápadem jak s námi spolupracovat, rozhodně vám vyjdeme vstříc. Zkušenosti máme s výcvikem mladých koní, účastí na historických průvodech a bitvách, vyráběním zábavy pro děti i s léčbou "problémových koní" (možnost celodenního pobytu na pastvě v rámci rekonvalescence, dušnosti, psych. problémů atd).

 

Pro informace o ustájení, vyjížďkách, jízdách kočárem, tréninzích a ostatním kontaktujte

šéfa stáje pana Otu Součka 739 298 076

 

Samozřejmě nás můžete kontaktovat sem do vzkazů, či na e-mail:

staj-kamenna@seznam.cz

 

TOPlist